3. oddíl skautek

"Jsme skautky z Vyškova , krásná je tam příroda. Přírodu my ochráníme a při tom se pobavíme."

Články

EMO


 


 
EMO  

Od poloviny osmdesátých let byl výraz Emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou.V roce 1985 se členové skupiny Rifes of Sring začaly označovat jako „emo“,údajně podle emocí,které skupina ukazovala při svých vystoupeních.

„Emo“ styl je taká často spojován se sebepoškozováním a sebevraždami,které jsou častým tématem písní od emo.

 

Emo oblékání je stejné jako styl samotný-emocionální a originální.Mají výrazné pestrobarevné oblečení.Na každém tričku uvidíte jasné barvy:bílá,červená,ostře zelená.Trička jsou často pruhovaná,ale nebývá to pravidlem.

 

Emo vychází z punku,a proto jsou i účesy blízké punku.Emaři  často nosí patku.Zakrývají si půlku obličeje(jedno oko)jako     výraz oproštění se od komerční společnosti nebo nechuti         vidět naplno ten „špatný“svět okolo.                                        
                                                                                                                                                                       Denisa Bartošková 

Poslední komentáře
15.04.2009 14:37:35: smiley${1}emo!!!smiley${1}
02.04.2009 13:03:35: Jestli je růžové pozadí EMO kompatibilní :-), myslím, že černé doplněné o růžové lebky by bylo lepší...
30.03.2009 20:33:00: co se ti nezdá ???smiley${1}
27.03.2009 10:30:40: ???
 
A. B. Svojsík „Skauting je jako strom, zasazený v útlém mládí do srdce člověka. Roste a mohutní s jeho vzrůstem, zapouští kořeny stále hlouběji do celé jeho bytosti a plody, jež přináší, jsou rok od roku dokonalejší a hodnotnější.”